buddhify

iOS için Meditasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 10.49 TL
  • Boyut 243 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Mindfulness Everywhere
buddhify; yoğun iş temposunda ve sorumluluklarınızın ağır geldiği durumlarda rahatlamanızı sağlayan oldukça faydalı bir meditasyon uygulamasıdır.

buddhify; yoğun iş temposunda ve sorumluluklarınızın ağır geldiği durumlarda rahatlamanızı sağlayan oldukça faydalı bir meditasyon uygulamasıdır.

Modern yaşamın getirileri, yoğun iş temposu ve sorumlulukların insan psikolojisi üzerindeki olumsuz etkilerinin hepimiz farkındayız. Bu olumsuzluklar duygularımız üzerinde fazlaca yük oluşturuyor. Hal böyle olunca rahatlamak için alternatif çözümler arıyoruz. Tam da bu noktada buddhify yardımınıza koşuyor.

Son derece sade ve şık tasarlanmış arayüz ile birlikte gelen uygulamada ihtiyacınız olan fonksiyonlar bir çarkıfelek görünümünde tasarlanmış ve ekranın tam ortasında yer alıyor. Yemek yeme, dinlenme, uyku, çalışma, seyahat ve meditasyon gibi seçeneklerden dilediğinizi seçerek sizi rahatlatacak olan müziklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca uygulamada çok işinize yarayacağını düşündüğüm bir de zamanlama seçeneği bulunuyor.

Örneğin uykuya dalmakta zorlanıyorsunuz ve uygulamada yer alan uykuya rahat dalmanızı sağlayan müziği dinlemek istiyorsunuz. gerekli olan zamanlamayı yaparak müziğin keyfini sürebilirsiniz. Siz uykuya daldığınızda sizin istediğiniz zaman diliminde uygulama otomatik olarak kapanacaktır.

buddhify uygulaması içerisinde; 80 üzerinde özel rehberli ses meditasyon parçaları, 15 farklı kategori için tasarlanmış özel parçalar, Her parça aralığı 30 dakika ve zamanlayıcı gibi oldukça faydalı özellikleri yer alıyor.

buddhify indir
DİĞER SÜRÜMLER